所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Titanis Swivel External |
| Minimum Frequency | 2400 MHz |
| Maximum Frequency | 2500 MHz |
| Impedance | 50 Ohm |
| Maximum VSWR | 1.6 |
| Typical Antenna Gain | -1 dB |
| Standard Package | Bulk |
| Connector Type | SMA |
| Internal/External | Internal |
| Supported Frequency Bands | 2.4 → 2.5 GHz |
| rohs | Compliant |
| 支持的频带 | 2.4 GHz |
| 连接器类型 | SMA |
| 内部/外部 | 内部 |
咨询QQ
热线电话