所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Configuration | SPDT |
| Depth | 11.5mm |
| Height | 97.5mm |
| Input Current | 14mA |
| Length | 62mm |
| Load Current Rating | 5A |
| Load Voltage Rating | 150 V dc, 250 V ac |
| Maximum Input Voltage | 110V ac |
| Mounting Type | DIN Rail Panel Mount |
| Turn Off Time | 10ms |
| Turn On Time | 5ms |
咨询QQ
热线电话