所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top |
| Door | Steel |
| Features | Dual Door, Single Access |
| Weight | 650 lbs (294.8kg) |
| Color | Gray |
| Dimensions - Panel | 19.800" L x 45.310" W x 80.120" H (502.92mm x 1150.87mm x 2035.05mm) |
| Material | Metal, Steel |
| Dimensions - Overall | 20.060" L x 48.060" W x 90.060" H (508.52mm x 1220.72mm x 2287.52mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Standard Package | 1 |
| Type | Equipment Cabinet |
| Shipping Info | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| Outside Height | 2288 mm |
| Outside Width | 1221 mm |
| Product | Freestanding Enclosures |
| Product Category | Electrical Enclosures |
| Unit Weight | 650 lbs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Outside Depth | 510 mm |
| rohs | RoHS Compliant Part |
| MainCategory | Enclosures |
| SubCategory | Equipment Cabinet |
咨询QQ
热线电话