所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Coaxial Cables |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Impedance | 75 Ohms |
| Wire Gauge - AWG | 26 |
| Conductor Material | Copper |
| Stranding | 7 x 34 |
| Length | 1000 ft |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride - PVC |
| Outside Diameter | 0.477 in |
| Shielding | Shielded |
| Jacket Color | Black |
| Maximum Temperature | + 60 C |
| Number of Coaxial | 5 |
| Series | 1418B |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Voltage Rating | 30 V |
| Unit Weight | 1 lb |
| Coax Type | COAX COMPOSITE DESIGNS |
| Outdoor | YES IS OUTDOOR GRADE MATERIAL |
| UNSPSC Code | 26121606 |
| Flooded | NO NOT FLOODED OVER BRAID |
| Fire Rating | GENERAL PURPOSE (CM, CMG, CMX) |
| Coax Construction | COAXIAL |
| Conductor Type | STRANDED CONDUCTOR |
| Dielectric Material | FOAMED HDPE-HI-DENSITY POLYETHYLENE |
| Screen/Shield Type | BRAID ONLY |
咨询QQ
热线电话