所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Outside Width | 3.7 in |
| Outside Height | 2.24 in |
| Product | Electronics Enclosures |
| Product Category | Enclosures, Boxes, & Cases |
| Factory Pack Quantity | 4 |
| Color | Gray |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| NEMA Rating | 4X |
| Type | DIN Rail |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Outside Depth | 3.7 in |
咨询QQ
热线电话