所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Round Knob |
| Switch Type | Rotary Switch |
| Standard Package | Bulk |
| EU RoHS | Compliant |
| Accessory Type | Knob - Black |
| For Use With/Related Products | Rotary Switches and Encoders |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Knob / Dial Style | :Round Knurled with Indicator Line |
| Shaft Diameter | :3.175mm |
| Knob Diameter | :22.71mm |
| Shaft Type | :Round |
| Knob Material | :Nylon |
| Color | :Black |
| Knob Dia - Imperial | :0.894" |
| Weight (kg) | 0.005 |
| Tariff No. | 85365005 |
| Diameter | 0.894In. |
| Diameter,Knob | 0.894In. |
| Height | 0.662In. |
| Height,External | 0.662In. |
| KnobType | RoundSkirted |
| Material | Nylon |
| ShaftSize | 0.125In. |
咨询QQ
热线电话