所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Pack: | 1 |
| Input Voltage | :120VAC |
| Output Current | :10A |
| Constant Current Load | :10A |
| Knob Rotation | :CW / CCW |
| Current Rating | :10A |
| No. of Phases | :Single |
| Output Voltage | :140V |
| Output Voltage Max | :120VAC |
| Power Rating | :1.2kVA |
| Weight (kg) | 4.232 |
| Tariff No. | 85043180 |
咨询QQ
热线电话