所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Extraction Tool |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Hand Tools |
| RoHS | Not Applicable |
| Product | Extraction Tools |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| rohs | Not applicable / Not applicable |
| Contact Type | Tab |
| Overall Length | 107mm |
| Series | MiniHVL |
| Tip Length | 18mm |
| Tip Width | 1.5mm |
| Standard Pack: | 1 |
| For Use With | :Junior Power Timer & 2.8mm Fastin-Faston Tab Contacts |
| Tool Body Material | :- |
| Weight (kg) | 0.014 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话