所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Flavus |
| Minimum Frequency | 2400 MHz |
| Maximum Frequency | 2500 MHz |
| Impedance | 50 Ohm |
| Maximum VSWR | 2.1 |
| Typical Antenna Gain | 4.3(Max) dB |
| Standard Package | Trays |
| Number of Bands | 1 |
| Height (Max) | 0.051" (1.3mm) |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Termination | Snap-in |
| Packaging | Tray |
| Frequency | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Gain | 4.3dBi |
| Mounting Type | Snap-In |
| VSWR | 2.1 |
| Other Names | 627-1004 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 980 |
| Product Category | Antennas |
| Termination Style | Snap In |
| Bandwidth | 160 MHz |
| Technology Type | 1/2 Wave Antenna |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话