所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | End Cap |
| Standard Package | Bulk |
| Large Recovered Length | 4.500" (114.3mm) |
| Color | Black |
| Large Diameter Recovered | 1.500" (38.1mm) |
| Material | Polyolefin, Flexible |
| Shell Size - Insert | 94 |
| Large Diameter Supplied | 3.300" (83.8mm) |
| Other Names | 659853-000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1 |
咨询QQ
热线电话