所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 1.5 A |
| Maximum Voltage Rating | 33 Vdc |
| Hold Current | 0.75 A |
| Maximum Current Rating | 40 A |
| Agency Approvals | cULus |
| Maximum Trip Time | 0.2@8A s |
| Typical Power Dissipation | 1 W |
| Minimum Initial Resistance | 0.11 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 0.25 Ohm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Power Dissipation | 1 |
| Product Length | 4.73(Max) |
| Maximum Initial Resistance | 0.25 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Hold Current | 0.75 |
| Product Depth | 3.41(Max) |
| Number of Terminals | 2 |
| Trip Current | 1.5 |
| Maximum Post Trip Resistance | 0.4 |
| Maximum Current Rating | 40 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Application | All High Density Boards |
| Maximum Trip Time | 0.2@8A |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Initial Resistance | 0.11 |
| Mounting | Surface Mount |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Product Height | 1.55(Max) |
| Package/Case | 1812 |
| Subcategory | Not Specified |
| Lead Time | 84 Days |
| Current - Max | 40A |
| Voltage - Max | 33V |
| Time to Trip | 0.2s |
| R Min/Max | 0.110 ~ 0.250 Ohm |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 750mA |
| Current - Trip (It) | 1.5A |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 507-1499-1 |
| 系列 | 0ZCC |
| 跳闸时间 | 0.2s |
| 电流 - 跳闸 (It) | 1.5A |
| 电流 - 保持 (Ih)(最大值) | 750mA |
| 封装/外壳 | 1812 (4532 Metric), Concave |
| 电流 - 最大值 | 40A |
| R(最小/最大值) | 0.110 ~ 0.250 Ohm |
| 电压 - 最大值 | 33V |
咨询QQ
热线电话