所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratings | IP40, NEMA 1 |
| Area (L x W) | 14.2" (92cm) |
| Features | PCB Supports |
| Weight | 0.22 lb (99.79g) |
| Color | Black |
| Standard Package | 1 |
| Material | Plastic, ABS |
| Height | 1.900" (48.26mm) |
| Size / Dimension | 4.380" L x 3.250" W (111.25mm x 82.55mm) |
| Container Type | Box |
| Design | Hand Held, Cover Included |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
咨询QQ
热线电话