所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Outside Width | 3.25 in |
| Outside Height | 0.91 in |
| Product | Electronics Enclosures |
| Product Category | Enclosures, Boxes, & Cases |
| Features | Customs, Colors, Machining, Molding & Pad Printing, 2-Piece Standard Design |
| IP Rating | IP 40 |
| Color | Black |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| NEMA Rating | 1 |
| Flammability Rating | UL 94 HB |
| Type | Wall Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Outside Depth | 4.38 in |
咨询QQ
热线电话