所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Outside Width | 3.25 in |
| Outside Height | 0.91 in |
| Product Category | Enclosures, Boxes, & Cases |
| Features | Customs, Colors, Machining, Molding & Pad Printing, 2-Piece Standard Design |
| IP Rating | IP 40 |
| Color | Black |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| NEMA Rating | 1 |
| Flammability Rating | UL 94 HB |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Outside Depth | 4.38 in |
| 外部长度 | 4.29 in |
| IP 防护等级 | IP40, NEMA 1 |
| Series | S |
| 重量 | 70g |
| 外部宽度 | 3.25 in |
| 外部高度 | 0.9 in |
| 外部尺寸 | 4.29 x 3.25 x 0.9in |
| 颜色 | 黑色 |
| 主体材料 | ABS |
咨询QQ
热线电话