所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Max | :3.5GHz |
| Gain | :21.5dB |
| Noise Figure Typ | :3.8dB |
| RF IC Case Style | :SOT-363 |
| No. of Pins | :6 |
| Supply Voltage Max | :3V |
| RF Type | :- |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Amplifier Type | :RF |
| Continuous Drain Current Id | :14mA |
| Current Id Max | :16mA |
| Drain Source Voltage Vds | :6V |
| Frequency f1 | :2GHz |
| Gain @ Frequency f1 | :21.5dB |
| I/P VSWR | :1.5 |
| IC Generic Number | :31563 |
| No. of Amplifiers | :1 |
| Noise @ Frequency f1 | :3.8dB |
| O / P VSWR | :1.5 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Power Dissipation Pd | :300mW |
| Power Dissipation Ptot Max | :0.3W |
| SMD Marking | :1Kx |
| Supply Current | :14mA |
| Supply Voltage Range | :3V |
| Termination Type | :SMD |
| Transistor Polarity | :N Channel |
| Transistor Type | :MOSFET |
| Weight (kg) | 0.000005 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话