所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fan Cords & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Louvered Fan Guard |
| Fits Fan Size | 172 mm |
| Color | Black |
| Length | 172 mm |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) Resin |
| Product | Fan Accessories |
| Features | Louvered |
| For Use With/Related Products | OD172, OA162, OA172, OA5920 Series |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | 1053-1398 |
| Fan Accessory Type | Filter Guard Assembly |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 204Lx204Hx13.5Wmm |
| ForUseWith | 172mm |
| PrimaryType | FanAccessories |
咨询QQ
热线电话