所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Min | :50MHz |
| Frequency Max | :500MHz |
| Gain | :19.3dB |
| Noise Figure Typ | :7.5dB |
| RF IC Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :32 |
| Supply Voltage Min | :4.75V |
| Supply Voltage Max | :5.25V |
| RF Type | :General Purpose |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| Frequency Range | :50MHz to 500MHz |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Power Dissipation Pd | :1.6W |
| Supply Current | :240mA |
| Supply Voltage Range | :4.75V to 5.25V |
| Weight (kg) | 0.0005 |
| Tariff No. | 85423300 |
咨询QQ
热线电话