所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fan Cords & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Fan Silencers |
| Fits Fan Size | 40 mm |
| Color | Black |
| Length | 43 mm |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Product | Fan Accessories |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Fan Accessory Type | Sleeve |
| For Use With/Related Products | Axial Fans |
| Standard Package | 100 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Sleeve Material | :Thermoplastic Elastomer |
| Accessory Type | :Fan Vibration Sleeve |
| Body Material | :Thermoplastic Elastomer |
| Depth | :15mm |
| Fan Size | :40mm |
| For Use With | :Qualtek 40mm Axial Fans |
| Height | :43mm |
| Weight (kg) | 0.003 |
| Tariff No. | 39231000 |
咨询QQ
热线电话