所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fan Cords & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Fan Filter |
| Fits Fan Size | 80 mm |
| Length | 77.72 mm |
| Product | Fan Accessories |
| Factory Pack Quantity | 5 |
| Part # Aliases | 09325-M/45 5 OF PKG |
| Subcategory | Thermal Management Accessories |
| Packaging | Package |
| Lead Time | 112 Days |
| Fan Accessory Type | Replacement Filter Element |
| Material | Plastic |
| Standard Package | 5 |
| Features | Maximize airflow with reduced noise levels |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Filter Material | :Foam |
| Fan Size | :80mm x 80mm |
| Accessory Type | :Fan Filter Media |
| External Depth | :3.81mm |
| External Height | :77.72mm |
| External Width | :77.72mm |
| Fan Filter Type | :45 PPI |
| Fan Type | :80mm Axial fan |
| Weight (kg) | 0.005 |
| Tariff No. | 84145920 |
咨询QQ
热线电话