所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Height | 0.75(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 24 |
| Package Width | 4 |
| Screening Level | Industrial |
| Supplier Package | QFN EP |
| Package Length | 4 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 24 |
| Lead Shape | No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Packaging | Tube |
| Applications | Driver |
| Standard Package | 91 |
| Type | Amplifier |
| Other Names | LTC6430BIUF15PBF |
| Package/Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency Min | :20MHz |
| Frequency Max | :2GHz |
| Gain | :15.2dB |
| Noise Figure Typ | :3dB |
| RF IC Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :24 |
| Supply Voltage Min | :4.75V |
| Supply Voltage Max | :5.25V |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话