所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| 执行器风格 | :Adjustable Roller Lever |
| Operating Force Max | :1N |
| 开关操作 | :- |
| Contact Voltage AC Max | :415V |
| Contact Voltage DC Max | :220V |
| Contact Current AC Max | :6A |
| Contact Current DC Max | :3A |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 00000000 |
咨询QQ
热线电话